NÁDHERNÉ ÚDOLÍ V SRDCI VALAŠSKA

Nabídka apartmánů

NÁDHERNÉ ÚDOLÍ V SRDCI VALAŠSKA

Nabídka apartmánů

NÁDHERNÉ ÚDOLÍ V SRDCI VALAŠSKA

Nabídka apartmánů

Jak se na Všeminu dostanete a co je zde k mání?
Autobusové zastávky s přímým spojením do Slušovic, Zlína i Vsetína jsou od apartmá resortu vzdáleny zhruba 2 kilometry. Avšak přímo u objektu je prostorné parkoviště pro osobní vozy majitelů.

Výlety pěšky i autem

 

OBEC VŠEMINA A BLÍZKÉ SLUŠOVICE

Obec Všemina má asi 1100 obyvatel a je zde obecní úřad, škola, katolický kostel a několik obchodů a hostinců. Blízké Slušovice poskytují služby městského úřadu, zdravotního střediska, banky, české pošty, veterinární služby a další. Známý je dostihový areál s golfovým hřištěm.

areál zdraví všemina

Všeminský areál nabízí spoustu moností pro děti i dospělé. Přehradu pro vodní sporty i rybolov, dětské hřiště, plážový volejbal, fitness stezku kolem přehrady a hlavně nádhernou krajinu a oázu klidu.

 

na golf a lyže co by kamenem dohodil

Pro milovníky golfu jsou nedaleko golfová hřiště ve Slušovicích a Zlín Kostelec. V dosahu 35 km jsou 4 lyžařská centra, Trnava, Kohůtka, Karolínka a Velké Karlovice. Dostihy Ve slušovicích, ZOO Lešná nebo Batuv kanál jsou vyhlášené turistické atrakce Zlínského kraje.

Poptávka

pro nezávaznou nabídku nebo prohlídku

Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 731 422 788 nebo využít níže uvedený formulář čí emailem r.korenek@vsemina.cz.

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.

Facebook