Prodej apartmánů s překrásným výhledem

Prodej apartmánů s překrásným výhledem

Prodej apartmánů s překrásným výhledem

Podle Vašich představ si vyberte dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk nebo apartmá dle svých požadavků. Apartmány na prodej jsou připraveny k okamžitému užívání včetně kompletního vybavení. Součástí každého apartmánu je sklepní prostor. Každý apartmán má terasu nebo balkon s jihozápadní orientací a překrásným výhledem na jezero. Apartmány nejsou určeny ke komerčnímu využití.

 

apartmány 1+kk

Dispozici apartmánů tvoří zádveří s chodbou, obytný prostor, kuchyňský kout s kuchyňskou linkou, koupelna a wc, terasa či balkón a sklep.

apartmány 2+kk

Dispozici apartmánů tvoří zádveří s chodbou, obytný prostor, samostatná ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, koupelna a wc, terasa či balkón a sklep.

 

apartmány 3+kk

Dispozici apartmánů tvoří zádveří s chodbou, obytný prostor, 2 samostatné ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, koupelna a wc, terasa či balkón a sklep.

apartmán DLE VAŠICH PŘEDSTAV

Spojením několika jednotek si vytvoříte apartmán dle svých představ o velikosti až 109 m2. S realizací Vám pomůže a kompletní architektonické služby nabídne Style studio Prostějov architekta Petra Gottwalda.. Tato projekční kancelář je autorem celého projektu s dokonalou znalostí budovy.

Poptávka

pro nezávaznou nabídku nebo prohlídku

Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 731 422 788 nebo využít níže uvedený formulář čí emailem r.korenek@vsemina.cz.

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.