Apartmánové byty s překrásným výhledem

Apartmánové byty s překrásným výhledem

Apartmánové byty s překrásným výhledem

Podle Vašich představ si vyberte dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk nebo apartmá dle svých požadavků. Apartmánové byty jsou připraveny k okamžitému užívání včetně kompletního vybavení. Součástí každého apartmánu je sklepní prostor. Každý apartmán má terasu nebo balkon s jihozápadní orientací a překrásným výhledem na jezero.

 

apartmány 1+kk

Dispozici apartmánů tvoří zádveří s chodbou, obytný prostor, kuchyňský kout s kuchyňskou linkou, koupelna a wc, terasa či balkón a sklep.

apartmány 2+kk

Dispozici apartmánů tvoří zádveří s chodbou, obytný prostor, samostatná ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, koupelna a wc, terasa či balkón a sklep.

 

apartmány 3+kk

Dispozici apartmánů tvoří zádveří s chodbou, obytný prostor, 2 samostatné ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, koupelna a wc, terasa či balkón a sklep.

apartmán DLE VAŠICH PŘEDSTAV

Spojením několika jednotek si vytvoříte apartmán dle svých představ o velikosti až 109 m2. S realizací Vám pomůže a kompletní architektonické služby nabídne Style studio Prostějov architekta Petra Gottwalda.. Tato projekční kancelář je autorem celého projektu s dokonalou znalostí budovy.

Napište nám

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.